Katalogai

Feldhaus Klinker gamykla gyvuoja jau daugiau nei 160 metų, todėl mūsų klinkerio gaminiai atitinka aukščiausius standartus.

Klinkerines plyteles gaminame įvariausių spalvų, formatų ir skirtingų storių. Kasmet asortimentas vis didėja. Dėl specialaus molio ir degimo maždaug 1100° C temperatūroje, Feldhaus Klinker klinkerio plytelės išsiskiria akmens kietumu ir labai mažu vandens įgeriamumu. Klinkerines plyteles gaminame su kampais, todėl fasadas atrodo kaip plytų.

Klinkerio plytos gaminamos įvairių spalvų ir skirtingais paviršiais – lygios, sendintos, su smėliu, degintu paviršiumi. Naudojama moderniausia įranga, todėl išgaunami labai natūralūs plytų paviršiai ir spalvos.

Klinkerines trinkeles mūsų klientai ypač vertina dėl išskirtinės kokybės – jos daug stipresnės už betonines, ir šiltų jaukių spalvų. Labai atsparios aplinkai ir ilgaamžės. Klinkerinių grindinio trinkelių spalva bėgant metams nesikeičia, o įgauna dar daugiau natūralaus žavesio.

Kataloguose rasite klinkerio plytelių, plytų ir trinkelių asortimentą, galimus dydžius, formatus ir spalvas. Taip pat įgyvendintų projektų nuotraukų, instrukcijų ir naudingų patarimų. Iškilus klausimams visada kreipkitės – patarsime ir padėsime išsirinkti būtent Jums tinkantį produktą.

 

 

Brick slips